EEC ,2005 yılından itibaren eğitim ve kariyer danışmanlığı sektöründe Avusturya, Polonya ve Macaristan’da gençlere profesyonel danışmanlık hizmeti sunan bir şirkettir.

 

Şirketimiz, dünyada en yaşanabilir şehir ödülüne layık görülen ve Orta Avrupa’nın önde gelen başkentlerinden biri olan Viyana’da faaliyet göstermektedir. Deneyimli kadromuzla, Avrupa’da eğitimlerini sürdürmek isteyen öğrencilerimiz için üniversitelere başvuru sürecinde profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimizin yanı sıra bölüm ve üniversite seçimi ayrıca kariyer alanında danışmanlık yardımları da sağlıyoruz.

 

Bireylerin yaşam standartlarını belirleyen en temel unsurlardan biri olan eğitimin öneminin bilincinde olan şirketimiz, deneyimli danışman kadrosu aracılığıyla, öğrencilere uygun ülke ve bölüm seçme konusunda rehberlik yaparak, öğrencilerin potansiyellerini ve yeteneklerini kullanma olanağı sağlayıp ülkemizde YÖK tarafından tanınan ve Avrupa´nın köklü üniversitelerinde kaliteli eğitim ve kariyer fırsatı bulmasına destek olmaktadır.

 

 

Bu nedenle EEC; yurt dışı eğitim, dil kursu, kariyer ve yaz staj kampları alanlarında hizmet sağlayan en köklü danışmanlık şirketlerinden biridir.

Copyright 2015 - 2024 Orta Avrupa Eğitim Danışmanlığı | All Rights Reserved